powrót do kategorii

Model Testo 480

Miernik wielofunkcyjny
powrót do kategorii

Model Testo 480

Miernik wielofunkcyjny

Opis produktu
Najnowocześniejsza technologia pomiarowa dla profesjonalnej kontroli i analizy systemów wentylacji i klimatyzacji Urządzenie testo 480 zapewnia integralne wsparcie konsultantom, ekspertom, technikom oraz serwisantom pracującym w dziedzinie wentylacji i klimatyzacji. Za pomocą jednego urządzenia pomiarowego i wielu sondom można mierzyć i zapisywać parametry takie jak prędkość przepływu, temperatura, wilgotność, ciśnienie, natężenie oświetlenia, ciepło wypromieniowane, poziom turbulencji oraz CO2! Od pomiaru do raportu – testo 480 potrzebuje praktycznie chwili, aby ocenić stan systemu HVAC oraz charakterystyki powietrza w miejscach pracy.

  • Za pomocą dużego kolorowego wyświetlacza, wystarczy wprowadzić tylko lokalizację bezpośrednio do przyrządu lub do komputera przy użyciu oprogramowania EasyClimate.
  • Pomiar za pomocą dowolnie definiowanych programów pomiarowych, np. pomiar graficzno-punktowy zgodny z normą HVAC EN 12599.
  • Szybkie i niezawodne zapisywanie odczytów w mierniku przy użyciu przycisku trackpad i przypisywanie ich do lokalizacji/ punktu pomiarowego.
  • Wydruk danych na miejscu, transfer do komputera za pomocą karty SD lub kabla USB.
  • Analiza, zarządzanie i archiwizowanie danych przy użyciu oprogramowania “EasyClimate”. Szybkie i łatwe tworzenie profesjonalnych raportów za pomocą kreatora .